• Kaupmehe

    VIIMISTLUS

Viimistlusinfo

Toad

Põrandad on kaetud naturaalparketiga, esikualal klinkerplaadiga. Seinad on pahteldatud ja kaetud värviga (Sadolin P6 või samaväärne analoog). Betoonlaed on pahteldatud ja kaetud värviga (Expert 1 või samaväärne analoog).

Köök

Põrand on kaetud naturaalparketiga. Seinad on pahteldatud ja kaetud värviga (Sadolin P6 või samaväärne analoog). Lagi on pahteldatud ja kaetud värviga (Expert 1 või samaväärne analoog).

Elektrivarustus

Korterisse on paigaldatud vajalik arv lüliteid, pistikupesasid ja tubades on andmesidevõrgu pesad, arvestades korterite planeeringuid. Korterelamu välisuksele on paigaldatud kaameraga varustatud fonolukusüsteem, mida saab avada korterisse paigaldatud ekraaniga sisetelefonist.
Korterite pesuruumi on projektijärgselt paigaldatud süvistatud LED valgustid.

Suitsuandur

Korterisse on paigaldatud üks lokaalne suitsuandur.

Rõdud

Piirete konstruktiivne osa on värvitud terasprofiilidest, millesse on paigaldatud lamineeritud ja karastatud klaasist ruudud. Põrandal on puidust restid.

Pesemisruum ja WC

Põrand on kaetud keraamilise põrandaplaadiga, seinad keraamiliste plaatidega, paigaldatud on moodul ripplagi. Paigaldatud on WC-pott (Gustavsberg Pacific või samaväärne analoog), valamu (Gustavsberg Nautic või samaväärne analoog), valamusegisti (Hansgrohe Logis 100 või samaväärne analoog), dušinurk (Ravak SRV90TR90 transparent satiin või samaväärne analoog), termostaadiga dušisegisti (Hansgrohe Ecostat  või samaväärne alaloog) ja dušikomplekt (Hansgrohe Crometta või samaväärne analoog). Vannitoas on vesipõrandaküte.

Trepikoda

Põrand on kaetud klinkerplaadiga, seinad pahteldatud ja kaetud värviga (Sadolin P10 või samaväärne analoog). Valgustid liikumisanduriga. Sissepääsu juures on postkastid.

Tehnilised ruumid

Põrandad on tolmukindlaks töödeldud betoonist ja seinad on katmata betoonist väikeõõnesblokkidest.

Panipaigad keldris

Põrandad tolmukindlaks töödeldud betoonist, seinad katmata betoonist väikeõõnesblokkidest ja osaliselt terasvõrgust, uks terasvõrgust. Valgustid liikumisanduriga.