• Kaupmehe

    MEIST

Ehitajast

Osaühingu Ceteles tegevuse algus ulatub aastasse 1989, kui 7. novembril alustas tegevust kooperatiiv KSK. 2015 aasta tõi Tartu kinnisvaraturul kaasa ootamatuid pöördeid ja muudatusi, mille tulemusena kujunes välja OÜ Ceteles.

OÜ Ceteles on täna spetsialiseerunud ehituslikule projektijuhtimisele ning kinnisvaraprojektide arendamisele. Ettevõte vahendab tellijatele alltöövõtjate teenuseid, kandes tellija ees lõplikku vastutust.

Ettevõtte eesmärk on pakkuda klientidele rahulolu, turvatunnet ning kvaliteetset teenust. Oma töös lähtutakse  kvaliteedijuhtimissüsteemi ISO 9001:2015 ja keskkonnajuhtimissüsteemi ISO 14001:2015 ning töötervishoiu ja tööohutuse juhtimissüsteemi ISO 45001:2018 standardi nõuetest.

Ettevõtte juhtide eestvedamisel on valminud mitmed projektid nii üle Eesti, kui ka siin samas Tartu külje all.
Cetelese eestvedamisel on valminud kortermajad Vaarika tänaval Tammelinnas, Pärna alleel ja Kaupmehe tänavas Raadil.

Rohkem infot Ceteles kodulehelt: https://ceteles.ee.

Jälgi meid ka Facebookis: https://www.facebook.com/cetelesou/

Arendajast

Ignatsi OÜ on väärika ajaloo ja suurte kogemustepagasiga ettevõte, mille peamiseks tegevusvaldkonnaks on ehituslik projektijuhtimine ja elamupiirkondade arendus.

Firma tegevuse algus ulatub aastasse 1989, mil alustas tegevust kooperatiiv KSK. Erinevate ettevõtete reorganiseerimise tulemusena kujunes KSK-st AS Merko Tartu, millest 2015. aastal tekkis omakorda jagunemise tulemusena Ignatsi OÜ.

Ettevõtte prioriteediks on klientide rahulolu, mille tagamiseks on oluline kvaliteet ning personaalne lähenemine.

Pikaajaline kogemus ehitus- ja arendusvaldkonnas võimaldab Ignatsi OÜ-l pakkuda tellijatele kestvaid ja sobilikke lahendusi, milles on arvesse võetud nii innovaatilisust kui ka jätkusuutlikkust. Ettevõtte meeskonda kuuluvad oma ala tippspetsialistid, kes tegutsevad alati eesmärgipäraselt ja tulemuslikult.

Tulemusliku töö saavutamine eeldab tõhusat koostööd teiste ettevõtete ning klientidega nii uute ehitusobjektide saamise, ehitatavate objektide projekti- ja finantsjuhtimise osas kui ka võtmed kätte lahenduste pakkumisel arendustes.

Ignatsil on usaldusväärsed ja professionaalsed partnerid, kelle paindlik ning kvaliteetne teenus tagab alati soovitud eesmärgid!